top of page

Підприємство

Наші підприємства вже понад 40 років працюють в різноманітних галузях промисловості, з яких найбільше значення мають виробництво і продаж високоякісної сільськогосподарської продукції, такої як оливкова олія та бергамот.

Підприємство розташоване в Муніципалітеті Реджо-ді-Калабрія, в гористій місцевості на висоті від 200 до 600 метрів над рівнем моря, майже в 5 км від нього. Географічне положення і мікроклімат ідеально підходять для вирощування оливок і цитрусових. В тій самій долині, на відстані декількох кілометрів від нас, колись знаходилась перша плантація бергамота, закладена в 1750 Ніколо Парізі (Nicola Parisi) на землях Рада Джункі (Rada Giunchi), замість якої сьогодні – серце міста Реджо-ді-Калабрія (Reggio Calabria). Саме завдяки розташуванню і правильно дібраним прищепам, взятим саме від тих стародавніх сортів, наш бергамот має чудовий смак і виражені терапевтичні властивості, що вигідно вирізняє його на фоні продукції інших сучасних плантацій світу.

Виробництво

Робота нашого підприємства ґрунтується на переконанні, що питання виробництва здорових продуктів харчування буде ключовим в майбутньому. Все, що ми робимо, спрямоване на досягнення саме цієї мети. Як наслідок, ми виробляємо натуральну продукцію, сертифіковану як органічна.

В асортименті продукції нашого підприємства: оливкова олія (Olio d'Oliva), оливкова олія органічна (Olio Biologico d'Oliva), оливки органічні (Olive biologiche), гострі приправи, цитрусові, мило з оливкової олії, ефірні олії бергамота, безсмертник/цмін і багато іншого.

Ми вирощуємо такі сорти оливок: Каролеа (carolea), Оттомбратіка (ottombratica) і Дзіндзіфаріка (zinzifarica) (автохтонний сорт, дуже цінний з огляду на його обмежене поширення).

bottom of page